18:30
|
Arsenal
Bournemouth AFC
|
|
|
|
21:00
|
Burnley
Newcastle United
|
|
|
|
21:00
|
Sheffield United
Nottingham Forest
|
|
|
|
21:00
|
Brentford
Fulham
|
|
|
|
23:30
|
Manchester City
Wolves
|
|
|
|
19:00
|
Sociedad
Las Palmas
|
|
|
|
21:15
|
Real Madrid
Cadiz
|
|
|
|
23:30
|
Girona
Barca
|
|
|
|
02:00
|
Mallorca
Atletico Madrid
|
|
|
|
20:30
|
VfL Wolfsburg
Darmstadt
|
|
|
|
20:30
|
Borussia Dortmund
Augsburg
|
|
|
|
20:30
|
VfB Stuttgart
Bayern Munchen
|
|
|
|
20:30
|
Werder Bremen
Monchengladbach
|
|
|
|
23:30
|
FC Koln
SC Freiburg
|
|
|
|
22:59
|
Monza
Lazio
|
|
|
|
01:45
|
Sassuolo
Inter Milan
|
|
|
|
20:00
|
Le Havre
Strasbourg
|
|
|
|
22:00
|
Monaco
Clermont
|
|
|
|
00:00
|
Metz
Rennes
|
|
|
|
02:00
|
Stade Brestois
Nantes
|
|
|
|
17:00
|
Sông Lam Nghệ An
Hà Nội FC
|
|
|
|
18:00
|
Becamex Bình Dương
Khatoco Khanh Hoa
|
|
|
|
18:00
|
Thanh Hóa FC
Bình Định
|
|
|
|
19:15
|
Công An Nhân Dân
Nam Định FC
|
|
|
|
19:15
|
Hải Phòng FC
TP.HCM FC
|
|
|
|
|
Pohang Steelers
Jeonbuk Hyundai Motors
|
|
|
|
12:00
|
Suwon City
Gangwon FC
|
|
|
|
06:30
|
Toronto FC
FC Dallas
|
|
|
|
06:30
|
Atlanta United
Minnesota United FC
|
|
|
|
06:30
|
Charlotte FC
Portland Timbers
|
|
|
|
06:30
|
DC United
Philadelphia Union
|
|
|
|
06:30
|
Inter Miami
New York Red Bulls
|
|
|
|
06:30
|
Orlando City
FC Cincinnati
|
|
|
|
06:30
|
San Jose Earthquakes
Los Angeles FC
|
|
|
|
07:30
|
Chicago Fire
New England Revolution
|
|
|
|
07:30
|
Houston Dynamo
St. Louis City
|
|
|
|
07:30
|
Nashville
Montreal Impact
|
|
|
|
08:30
|
Real Salt Lake
FC Kansas City
|
|
|
|
09:30
|
Vancouver Whitecaps
Austin FC
|
|
|
|
16:45
|
Sydney FC
FC Macarthur
|
|
|
|
18:30
|
Leeds United
Southampton
|
|
|
|
18:30
|
Leicester City
Blackburn Rovers
|
|
|
|
18:30
|
Middlesbrough
Watford
|
|
|
|
18:30
|
Plymouth Argyle
Hull City
|
|
|
|
18:30
|
Rotherham United
Cardiff City
|
|
|
|
18:30
|
Stoke City
Bristol City
|
|
|
|
18:30
|
Sunderland A.F.C
Sheffield Wednesday
|
|
|
|
18:30
|
Birmingham City
Norwich City
|
|
|
|
18:30
|
Swansea City
Millwall
|
|
|
|
18:30
|
Coventry City
Queens Park Rangers (QPR)
|
|
|
|
18:30
|
West Brom
Preston North End
|
|
|
|
18:30
|
Ipswich Town
Huddersfield Town
|
|
|
|
21:30
|
Rio Ave
Vitoria Guimaraes
|
|
|
|
21:30
|
Boavista FC
Gil Vicente
|
|
|
|
00:00
|
Sporting CP
Portimonense
|
|
|
|
02:30
|
GD Chaves
FC Porto
|
|
|
|
20:00
|
Kalmar
Halmstads
|
|
|
|
20:00
|
Mjallby AIF
Brommapojkarna
|
|
|
|
22:30
|
IK Sirius FK
Hacken
|
|
|
|
21:00
|
Celtic FC
Heart of Midlothian
|
|
|
|
21:00
|
Dundee
Saint Mirren
|
|
|
|
21:00
|
Motherwell
Livingston
|
|
|
|
21:00
|
Ross County
Hibernian
|
|
|
|
21:00
|
Aberdeen
Saint Johnstone
|
|
|
|
22:59
|
Servette
Winterthur
|
|
|
|
22:59
|
Grasshopper
Stade Ouchy
|
|
|
|
01:30
|
Lugano
St. Gallen
|
|
|
|
20:00
|
Istanbulspor
Adana Demirspor
|
|
|
|
22:59
|
Samsunspor
Trabzonspor
|
|
|
|
22:59
|
Kayserispor
Karagumruk
|
|
|
|
20:00
|
LKS Lodz
Slask Wroclaw
|
|
|
|
22:30
|
Zaglebie Lubin
Rakow Czestochowa
|
|
|
|
01:00
|
Stal Mielec
Jagiellonia Bialystok
|
|
|
|
22:59
|
Brann
Rosenborg
|
|
|
|
18:35
|
Qingdao Zhongchuang Hengtai
Shandong Taishan
|
|
|
|
19:00
|
Henan Songshan Longmen
Tianjin Tigers
|
|
|
|
18:00
|
Nakhon Pathom FC
Buriram United
|
|
|
|
18:30
|
BEC Tero Sasana
Chiangrai United
|
|
|
|
19:00
|
Ratchaburi FC
Bangkok Glass
|
|
|
|
20:00
|
Muang Thong United
Sukhothai
|
|
|
|
21:00
|
Gazovik Orenburg
Krylya Sovetov
|
|
|
|
23:30
|
FC Krasnodar
Terek Grozny
|
|
|
|
20:30
|
Spartak Trnava
MFK Ruzomberok
|
|
|
|
22:59
|
Slovan Bratislava
MSK Zilina
|
|
|
|
22:59
|
Trencin
Michalovce
|
|
|
|
22:59
|
Zlate Moravce
MFK Skalica
|
|
|
|
21:00
|
Jeunesse Molenbeek
Charleroi
|
|
|
|
23:15
|
Mechelen
KAA Gent
|
|
|
|
01:45
|
Cercle Brugge
Racing Genk
|
|
|
|
22:00
|
Slaven Koprivnica
HNK Gorica
|
|
|
|
00:30
|
ZNK Osijek
NK Lokomotiva Zagreb
|
|
|
|
19:00
|
Mirandes
Valladolid
|
|
|
|
21:15
|
SD Huesca
Real Oviedo
|
|
|
|
23:30
|
Racing Santander
Elche
|
|
|
|
02:00
|
FC Cartagena
AD Alcorcon
|
|
|
|
17:00
|
Feirense
Uniao Leiria
|
|
|
|
20:00
|
Viseu
Leixoes
|
|
|
|
21:30
|
Oliveirense
CD Tondela
|
|
|
|
20:00
|
AJ Auxerre
Paris FC
|
|
|
|
00:00
|
Guingamp
Saint Etienne
|
|
|
|
18:00
|
Hansa Rostock
Karlsruher SC
|
|
|
|
18:00
|
Greuther Furth
Eintracht Braunschweig
|
|
|
|
01:30
|
Kaiserslautern
Magdeburg
|
|
|
|
20:00
|
NK Aluminij
ASK Bravo Publikum
|
|
|
|
22:30
|
FC Koper
Domzale
|
|
|
|
01:15
|
Maribor
NK Publikum Celje
|
|
|
|
18:30
|
FC Botosani
FC Voluntari
|
|
|
|
00:00
|
Universitaea Cluj
Dinamo Bucuresti
|
|
|
|
02:00
|
Fluminense RJ
Atletico Mineiro
|
|
|
|
02:00
|
Corinthians Paulista (SP)
Fortaleza
|
|
|
|
04:30
|
Bragantino
Flamengo
|
|
|
|
07:00
|
Cruzeiro (MG)
Internacional RS
|
|
|
|
02:00
|
Cobresal
Colo Colo
|
|
|
|
07:00
|
Union Espanola
Univ Catolica
|
|
|
|
20:00
|
Resovia Rzeszow
Miedz Legnica
|
|
|
|
22:30
|
Lechia Gdansk
GKS Tychy
|
|
|
|
01:00
|
GKS Katowice
Stal Rzeszow
|
|
|
|
|
Chungnam Asan
FC Anyang
|
|
|
|
12:00
|
Seongnam FC
Suwon Samsung Bluewings
|
|
|
|
22:59
|
FC Rouen
Chamois Niortais
|
|
|
|
19:00
|
Dynamo Dresden
SC Verl
|
|
|
|
19:00
|
SSV Ulm 1846
Viktoria koln
|
|
|
|
19:00
|
Erzgebirge Aue
Arminia Bielefeld
|
|
|
|
19:00
|
SC Freiburg (Youth)
Jahn Regensburg
|
|
|
|
19:00
|
TSV 1860 Munchen
Borussia Dortmund (Youth)
|
|
|
|
21:30
|
SV Sandhausen
Rot-Weiss Essen
|
|
|
|
03:00
|
Deportivo La Guaira
Deportivo Metropolitano
|
|
|
|
22:59
|
Eyupspor
Goztepe
|
|
|
|
16:30
|
Pitea IF
Assyriska United IK
|
|
|
|
18:00
|
Karlstad BK
Friska Viljor FC
|
|
|
|
18:00
|
Umea FC
FBK Karlstad
|
|
|
|
18:00
|
FC Rosengard
Tvaakers IF
|
|
|
|
18:00
|
Jonkopings Sodra IF
Torslanda IK
|
|
|
|
21:00
|
Norrby IF
Torns IF
|
|
|
|
21:00
|
Onsala BK
Oskarshamns AIK
|
|
|
|
21:00
|
Karlbergs BK
Sollentuna United
|
|
|
|
21:00
|
FC Trollhattan
BK Olympic
|
|
|
|
21:00
|
Angelholms FF
Ljungskile
|
|
|
|
21:00
|
Falkenberg
Eskilsminne IF
|
|
|
|
22:59
|
Vasalunds IF
Orebro Syrianska IF
|
|
|
|
21:00
|
Reynir Sandgerdi
KFR Aegir
|
|
|
|
21:00
|
Haukar Hafnarfjordur
HotturHuginn
|
|
|
|
22:59
|
KF Gardabaer
KF Fjallabyggdar
|
|
|
|
16:00
|
FC Unirea 2004 Slobozia
Corvinul Hunedoara
|
|
|
|
17:00
|
Radunia Stezyca
Wisla Pulawy
|
|
|
|
18:30
|
Lech II Poznan
KP Calisia Kalisz
|
|
|
|
22:00
|
Olimpia Elblag
Hutnik Krakow
|
|
|
|
22:30
|
Olimpia Grudziadz
Stal Stalowa Wola
|
|
|
|
22:00
|
Tabor Sezana
ND Gorica
|
|
|
|
22:00
|
NK Brinje Grosuplje
Krka
|
|
|
|
17:00
|
Ringsted
Herlev IF
|
|
|
|
17:00
|
Ledoje-Smorum Fodbold
KFUM Roskilde
|
|
|
|
18:00
|
OKS
Viby IF
|
|
|
|
18:00
|
B 73 Slagelse
Greve Fodbold
|
|
|
|
18:30
|
Allerod
Karlslunde IF
|
|
|
|
18:30
|
Marienlyst
Odder IGF
|
|
|
|
20:00
|
Nr. sundby
Skjold
|
|
|
|
20:30
|
Varde
Dalum
|
|
|
|
|
Gold Coast city (w)
Queensland Lions(w)
|
|
|
|
|
Virginia United SC (w)
Gold Coast Knights (nữ)
|
|
|
|
16:00
|
Kyzylzhar Petropavlovsk
FK Arys
|
|
|
|
16:00
|
Zhenis
FK Yelimay Semey
|
|
|
|
18:30
|
FC Kairat Almaty
FK Atyrau
|
|
|
|
18:30
|
Tobol Kostanai
FC Zhetysu Taldykorgan
|
|
|
|
21:00
|
FK Aktobe Lento
Lokomotiv Astana
|
|
|
|
06:00
|
Pacific FC
York 9 FC
|
|
|
|
17:00
|
Riga FC II
JDFS Alberts
|
|
|
|
19:00
|
Valmieras FK II
Olaine
|
|
|
|
22:00
|
Rigas Futbola skola II
Ogre United
|
|
|
|
19:50
|
HNK Sibenik
NK Jarun
|
|
|
|
22:00
|
HNK Cibalia
NK Solin
|
|
|
|
22:00
|
NK Dubrava Zagreb
NK Orijent Rijeka
|
|
|
|
19:00
|
Ankarademirspor
Celspor
|
|
|
|
19:00
|
Etimesgut Belediye Spor
Inegolspor
|
|
|
|
19:00
|
Halide Edip Adivarspor
Bursa Niluferspor AS
|
|
|
|
19:00
|
Erzin Belediyespor
Duzcespor
|
|
|
|
19:00
|
Bukaspor
Diyarbakirspor
|
|
|
|
19:00
|
Ispartaspor
76 Igdir Belediye spor
|
|
|
|
19:00
|
Karaman Belediyespor
Somaspor
|
|
|
|
19:00
|
Kirklarelispor
Zonguldak
|
|
|
|
19:00
|
Kirsehir Koyhizmetleri
Hekimoglu Trabzon
|
|
|
|
19:00
|
Serik Belediyespor
Erokspor
|
|
|
|
19:00
|
Amedspor
Menemen Belediye Spor
|
|
|
|
19:00
|
Adiyamanspor
Afjet Afyonspor
|
|
|
|
19:00
|
Utkoi
Kastamonuspor
|
|
|
|
19:00
|
Altinordu
Osmanlispor FC
|
|
|
|
19:00
|
Dai Lin Jissbon
Denizlispor
|
|
|
|
|
Adelaide United FC (Youth)
Adelaide Comets FC
|
|
|
|
|
Metrostars SC
Adelaide Panthers
|
|
|
|
17:00
|
Croydon Kings
Adelaide City FC
|
|
|
|
21:00
|
Cruzeiro MG (w)
Palmeiras SP (w)
|
|
|
|
03:00
|
Memphis 901
Tampa Bay Rowdies
|
|
|
|
05:30
|
Charleston Battery
Hartford Athletic
|
|
|
|
06:00
|
Loudoun United
Detroit City
|
|
|
|
06:00
|
North Carolina
Rhode Island
|
|
|
|
06:00
|
Pittsburgh Riverhounds
Miami FC
|
|
|
|
06:30
|
Birmingham Legion
Tulsa Roughneck
|
|
|
|
07:30
|
San Antonio
Oakland Roots
|
|
|
|
08:00
|
Colorado Springs Switchbacks FC
El Paso Locomotive FC
|
|
|
|
09:00
|
Monterey Bay FC
Indy Eleven
|
|
|
|
09:30
|
Las Vegas Lights
New Mexico United
|
|
|
|
09:30
|
Phoenix Rising FC
Sacramento Republic FC
|
|
|
|
21:00
|
FK Fyllingsdalen (w)
Viking (nữ)
|
|
|
|
20:00
|
Lusitania
Sporting Braga II
|
|
|
|
22:00
|
Dezembro
FC Caldas
|
|
|
|
22:00
|
Clube Desportivo Trofense
Sanjoanense
|
|
|
|
22:00
|
Academica Coimbra
Atletico Clube Purtugal
|
|
|
|
22:00
|
Sporting CP B
Amora FC
|
|
|
|
22:00
|
Oliveira Hospital
Pero pinheiro
|
|
|
|
22:00
|
Vianense
Anadia
|
|
|
|
22:00
|
CF Canelas 2010
Fafe
|
|
|
|
00:00
|
Varzim
FC Felgueiras
|
|
|
|
|
Mandurah City
Joondalup United
|
|
|
|
|
Willip
Dianella White Eagles
|
|
|
|
|
Sorrento F.C.
Rocking ham City
|
|
|
|
|
Cockburn City
Gosnells City
|
|
|
|
|
Murdoch University
Subiaco AFC
|
|
|
|
05:00
|
Deportivo Pereira
Atletico Bucaramanga
|
|
|
|
07:15
|
Atletico Junior Barranquilla
Millonarios
|
|
|
|
18:00
|
Everton FC (w)
Tottenham Hotspur (w)
|
|
|
|
19:00
|
Brighton H.A. (w)
Aston Villa (w)
|
|
|
|
19:00
|
Ilves Tampere
AC Oulu
|
|
|
|
21:00
|
HJK Helsinki
Ekenas IF Fotboll
|
|
|
|
22:59
|
SJK Seinajoen
KuPs
|
|
|
|
22:59
|
St Pryve St Hilaire
Avoine
|
|
|
|
21:00
|
KF Laci
KF Tirana
|
|
|
|
21:00
|
Partizani Tirana
Skenderbeu Korca
|
|
|
|
|
St George Saints
Sydney Olympic
|
|
|
|
16:00
|
Blacktown City Demons
Spirit FC
|
|
|
|
16:00
|
Marconi Stallions
Hills Brumbies
|
|
|
|
16:15
|
St George City FA
Manly United
|
|
|
|
12:00
|
Sydney United
Western Sydney Wanderers AM
|
|
|
|
12:00
|
Wollongong Wolves
Central Coast Mariners (Youth)
|
|
|
|
19:30
|
SV Horn
SC Bregenz
|
|
|
|
03:30
|
Deportivo Cali (w)
La Equidad (w)
|
|
|
|
03:30
|
Deportivo Pasto (nữ)
CD Real Santander (w)
|
|
|
|
05:00
|
Junior (w)
America de Cali (w)
|
|
|
|
|
Rydalmere Lions FCU20
Dulwich Hill U20
|
|
|
|
|
Inter Lions U20
SD Raiders U20
|
|
|
|
|
Mt Druitt Town Rangers U20
Hakoah Sydney City East U20
|
|
|
|
|
Blacktown Spartans U20
Macarthur Rams U20
|
|
|
|
|
Blacktown City FC U20
NWS Spirit FC U20
|
|
|
|
|
Marconi Stallions U20
Hills Brumbies U20
|
|
|
|
|
St George City FA U20
Manly United U20
|
|
|
|
|
Bankstown City Lions U20
Bonnyrigg White Eagles U20
|
|
|
|
|
Sutherland Sharks U20
Rockdale City Suns U20
|
|
|
|
19:30
|
Reggiana U20
US Cremonese U20
|
|
|
|
19:30
|
Spal U19
Venezia F.C. Youth
|
|
|
|
19:30
|
AlbinoLeffe Youth
Padova U20
|
|
|
|
19:30
|
Alessandria U19
Brescia U20
|
|
|
|
19:30
|
Cittadella U20
Vicenza U20
|
|
|
|
19:30
|
Pescara U20
Palermo U20
|
|
|
|
19:30
|
Spezia U20
Sha LAN U19
|
|
|
|
19:30
|
Bari U19
Crotone U19
|
|
|
|
19:30
|
Cesena U20
Virtus Entella U20
|
|
|
|
19:30
|
Cosenza Calcio Youth
Ternana u20
|
|
|
|
19:30
|
Como U20
Udinese U20
|
|
|
|
19:30
|
Monopoli Youth
Benevento (Youth)
|
|
|
|
19:30
|
FeralpiSalo Youth
Renate U19
|
|
|
|
19:30
|
Napoli U20
Ascoli U20
|
|
|
|
18:45
|
AGF Kvindefodbold APS (w)
Fortuna Hjorring (w)
|
|
|
|
19:00
|
Odense BK (w)
Boldklubben AF 1893 (w)
|
|
|
|
19:30
|
Osterbro IF (w)
Aalborg (w)
|
|
|
|
20:00
|
Thisted FC (w)
Naestved HG (nữ)
|
|
|
|
20:00
|
Brondby IF (w)
Kolding BK (w)
|
|
|
|
19:00
|
Hamrun Spartans
Hibernians FC
|
|
|
|
19:00
|
Muranga Seal
Gor Mahia
|
|
|
|
19:00
|
Sofapaka FC
Shabana FC
|
|
|
|
19:00
|
Muhoroni Youth
Bidco United
|
|
|
|
19:00
|
KCB SC
Kariobangi Sharks
|
|
|
|
01:00
|
Unam Pumas (w)
Queretaro (w)
|
|
|
|
06:00
|
Pachuca (w)
Tigres (w)
|
|
|
|
07:00
|
Monterrey (w)
Chivas Guadalajara (w)
|
|
|
|
08:06
|
Santos Laguna (w)
Mazatlan FC (w)
|
|
|
|
10:10
|
Juarez FC (w)
Club America (w)
|
|
|
|
17:00
|
GKS Gornik Leczna (w)
KKPK Medyk Konin (w)
|
|
|
|
06:30
|
Sky Blue FC (w)
North Carolina (w)
|
|
|
|
09:00
|
Portland Thorns FC (w)
Washington Spirit (w)
|
|
|
|
02:00
|
Osorno
Linares Unido
|
|
|
|
04:30
|
Lautaro de Buin
Puerto Montt
|
|
|
|
07:00
|
Provincial Ovalle
Concon National
|
|
|
|
|
Caroline Springs George Cross
North Geelong Warriors
|
|
|
|
|
Werribee City
Bentleigh greens
|
|
|
|
10:00
|
Melbourne Heart (Youth)
Eastern Lions SC
|
|
|
|
|
Hapoel Raanana Roei U19
Maccabi Petach Tikva U19
|
|
|
|
|
Darwin Hearts
Darwin Olympics
|
|
|
|
09:00
|
Antigua GFC
Deportivo Mixco
|
|
|
|
17:30
|
BrondbyU19
Vejle U19
|
|
|
|
18:00
|
Aalborg BK U19
Horsens U19
|
|
|
|
|
Western Spirit
University of Queensland
|
|
|
|
|
Redcliffe PCYC
North Pine United
|
|
|
|
|
North Brisbane
Newmarket SFC
|
|
|
|
22:00
|
FK Teteks Tetovo
KF Besa Doberdoll
|
|
|
|
16:00
|
Balcatta (w)
Subiaco AFC (w)
|
|
|
|
16:00
|
Perth RedStar (nữ)
Fremantle City FC (w)
|
|
|
|
21:30
|
Pandjsher Rumi
FC Kuktosh
|
|
|
|
|
Floreat Athena
Balcatta FC
|
|
|
|
|
Fremantle City
Perth Glory (Youth)
|
|
|
|
|
Inglewood United
Armadale SC
|
|
|
|
|
Olympic Kingsway SC
Perth SC
|
|
|
|
|
Stirling Macedonia
Perth RedStar
|
|
|
|
|
Western Knights
Bayswater City
|
|
|
|
01:00
|
Cumbaya FC
Macara
|
|
|
|
03:30
|
Mushuc Runa
Liga Dep. Universitaria Quito
|
|
|
|
06:00
|
Delfin SC
Barcelona SC(ECU)
|
|
|
|
16:00
|
Korona Kielce U19
Zaglebie Lubin (Youth)
|
|
|
|
16:00
|
Warta Poznan Youth
Wisla Krakow (Youth)
|
|
|
|
22:00
|
Real Sociedad B
Celta vigo b
|
|
|
|
22:59
|
Sestao
Deportivo La Coruna
|
|
|
|
22:59
|
Teruel
Unionistas de Salamanca
|
|
|
|
22:59
|
Barcelona B
SD Tarazona
|
|
|
|
00:00
|
Real Union Irun
Cultural Leonesa
|
|
|
|
01:00
|
SD Logrones
Fuenlabrada
|
|
|
|
01:00
|
Corinthians Paulista (Youth)
Aster Brasil Youth
|
|
|
|
01:00
|
Palmeiras (Youth)
Nacional AC SP (Youth)
|
|
|
|
01:00
|
Santos (Youth)
Mauaense SP Youth
|
|
|
|
01:00
|
RB Bragantino Youth
CA Metropolitano U20
|
|
|
|
01:00
|
Sao Paulo (Youth)
Gremio Osasco Youth
|
|
|
|
17:30
|
Sparta Praha (w)
Slovan Liberec (w)
|
|
|
|
20:00
|
Slovacko (w)
Slavia Praha (w)
|
|
|
|
|
Monaro Panthers
Cooma Tigers
|
|
|
|
12:00
|
Canberra FC
OConnor Knights
|
|
|
|
21:30
|
Mallorca B
Alaior
|
|
|
|
16:00
|
MFK Ruzomberok (w)
TJ Spartak Myjava(w)
|
|
|
|
16:00
|
Slovan Bratislava (w)
Spartak Trnava (w)
|
|
|
|
21:00
|
SKF Zilina (w)
MFK Topolcany (w)
|
|
|
|
|
Northern Tigers
Dunbar Rovers FC
|
|
|
|
16:00
|
Ted Reiter Mountain City Rovers
Hake Ya Dong in Sydney City
|
|
|
|
16:00
|
Blacktown Spartans
Macarthur Rams
|
|
|
|
16:00
|
Bankstown City Lions
Bonnyrigg White Eagles
|
|
|
|
16:00
|
Rydalmere Lions FC
Dulwich Hill SC
|
|
|
|
16:00
|
Inter Lions
SD Raiders FC
|
|
|
|
16:00
|
University NSW
Bulls Academy
|
|
|
|
16:00
|
Ekranas Panevezys
Atletas Kaunas
|
|
|
|
18:00
|
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija
FK Riteriai
|
|
|
|
20:00
|
FK Kauno Zalgiris II
Banga Gargzdai B
|
|
|
|
22:00
|
Slovan Duslo Sala
MFK Lokomotiva Zvolen
|
|
|
|
22:00
|
Partizan Bardejov
MFK Vranov nad Topou
|
|
|
|
22:00
|
Namestovo
Rimavska Sobota
|
|
|
|
22:00
|
Nove Mesto
FK Belusa
|
|
|
|
22:00
|
RSC Hamsik Academy
Galanta
|
|
|
|
|
Manila Digger FC
Loyola Meralco Sparks
|
|
|
|
18:30
|
Naftan Novopolock
FC Gomel
|
|
|
|
20:30
|
Slutsksakhar Slutsk
Slavia Mozyr
|
|
|
|
22:30
|
Arsenal Dzyarzhynsk
Dinamo Brest
|
|
|
|
17:30
|
FC Gute
Falu BS FK
|
|
|
|
18:00
|
IK Tord
Vastra Frolunda
|
|
|
|
18:00
|
Stenungsunds IF
IFK Skovde FK
|
|
|
|
18:00
|
Froso IF
IFK Lulea
|
|
|
|
18:00
|
Kiruna FF
Tegs SK
|
|
|
|
18:30
|
Savedalens IF
Laholms FK
|
|
|
|
19:00
|
Skelleftea FF
Bodens BK
|
|
|
|
19:00
|
Skiljebo SK
Kungsangens IF
|
|
|
|
19:00
|
Kumla
BK Forward
|
|
|
|
19:00
|
IF Algarna
Umea FC Academy
|
|
|
|
19:00
|
Husqvarna
Ockero IF
|
|
|
|
19:00
|
Motala AIF FK
Grebbestads IF
|
|
|
|
19:00
|
Bergnasets AIK
Gottne IF
|
|
|
|
19:00
|
IFK Osterakers Fk
Jarfalla
|
|
|
|
19:00
|
Ytterhogdal IK
Taftea IK
|
|
|
|
19:00
|
Simrishamn
Karlskrona AIF
|
|
|
|
21:00
|
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
|
|
|
21:00
|
IFK Ostersund
Lucksta IF
|
|
|
|
21:00
|
FOC Farsta
Sandvikens AIK FK
|
|
|
|
21:00
|
IFK Karlshamn
Osterlen FF
|
|
|
|
21:00
|
Kristianstads FF
Hogaborgs BK
|
|
|
|
22:00
|
Enkoping
Hudiksvalls ABK
|
|
|
|
00:45
|
Maan
Ramtha Club
|
|
|
|
23:30
|
Utebo FC
UD Logrones
|
|
|
|
03:00
|
Deportes Valdivia
Imperial Unido
|
|
|
|
11:00
|
Orca Kamogawa FC (w)
Ehime FC (w)
|
|
|
|
11:00
|
Shizuoka Sangyo University (w)
Gunma FC White Star (w)
|
|
|
|
19:30
|
Vevey Sports
La Sarraz-Eclepens
|
|
|
|
21:00
|
FC Paradiso
Kriens
|
|
|
|
22:00
|
Meyrin
La Chaux-de-Fonds
|
|
|
|
22:30
|
Young Boys U21
SC Cham
|
|
|
|
01:00
|
Lausanne SportsU21
Chenois
|
|
|
|
20:00
|
Jaro
SalPa
|
|
|
|
20:00
|
JIPPO
SJK Akatemia
|
|
|
|
20:00
|
TPS Turku
KaPa
|
|
|
|
04:00
|
Lobos UPNFM
CD Vida
|
|
|
|
08:00
|
CD Olimpia
Real Espana
|
|
|
|
22:59
|
Galway LFC (w)
DLR Waves (w)
|
|
|
|
00:00
|
Wexford Youths (w)
Sligo Rovers (nữ)
|
|
|
|
01:35
|
Cork City (w)
FC Treaty United (w)
|
|
|
|
19:00
|
ES du Sahel
U.S.Monastir
|
|
|
|
19:00
|
AS Slimane
US Ben Guerdane
|
|
|
|
19:00
|
US Tataouine
Etoile Metlaoui
|
|
|
|
19:00
|
C.A.Bizertin
Olympique de Beja
|
|
|
|
19:30
|
FK Kapaz Ganca
Standard Sumgayit
|
|
|
|
22:30
|
Qarabag
FC Neftci Baku
|
|
|
|
03:00
|
Chapecoense SC
America MG
|
|
|
|
04:00
|
Vila Nova
Operario Ferroviario PR
|
|
|
|
07:00
|
Ituano SP
Gremio Novorizontin
|
|
|
|
|
Wuhan Jianghan (w)
Yongchuan Chashan Bamboo Sea (nữ)
|
|
|
|
22:00
|
FK Rudar Pljevlja
Decic Tuzi
|
|
|
|
22:00
|
Arsenal Tivat
FK Buducnost Podgorica
|
|
|
|
19:30
|
SVG Reichenau
SV Wals-Grunau
|
|
|
|
20:30
|
SR Donaufeld Wien
Austria Wien (Youth)
|
|
|
|
20:30
|
SV Austria Salzburg
VfB Hohenems
|
|
|
|
21:00
|
Karabakh Vienna
SV Leobendorf
|
|
|
|
22:00
|
Dornbirner SV
Bischofshofen
|
|
|
|
00:00
|
Santa Ana
SC Gleisdorf
|
|
|
|
16:00
|
S.S.D. Monza 1912 Youth
Frosinone U20
|
|
|
|
18:00
|
Inter Milan U20
Verona U20
|
|
|
|
20:00
|
AS Roma U20
Lazio U20
|
|
|
|
16:00
|
Viktoria koln U19
Alemannia Aachen U19
|
|
|
|
16:00
|
Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
|
|
|
17:00
|
Ingolstadt U19
Augsburg U19
|
|
|
|
18:00
|
Karlsruher SC U19
Eintracht Frankfurt U19
|
|
|
|
18:00
|
Eintracht Braunschweig U19
Hamburger SV U19
|
|
|
|
18:00
|
St. Pauli U19
VfL Wolfsburg U19
|
|
|
|
19:00
|
Union Berlin U19
Hannover 96 U19
|
|
|
|
19:00
|
Bayern Munchen U19
SV Sandhausen U19
|
|
|
|
22:59
|
Toftir B68
NSI Runavik
|
|
|
|
00:00
|
EB Streymur
Vikingur Gotu
|
|
|
|
00:30
|
KI Klaksvik
07 Vestur Sorvagur
|
|
|
|
|
Golden Arrows Reserves
Chippa United Reserves
|
|
|
|
|
Kaizer Chiefs Reserves
Sekhukhune United Reserves
|
|
|
|
|
Moroka Swallows Reserves
Stellenbosch FC Reserves
|
|
|
|
|
Cape Town Spurs Reserves
Polokwane City Reserves
|
|
|
|
21:00
|
CRB Temouchent
WA Mostaganem
|
|
|
|
21:00
|
MC El Eulma
JS Bordj Menaiel
|
|
|
|
21:00
|
ES Mostaganem
WA Boufarik
|
|
|
|
21:00
|
MSP Batna
USM Annaba
|
|
|
|
21:00
|
JS Ghir Abadla
MCB Oued Sly
|
|
|
|
21:00
|
NRB Teleghma
MO Constantine
|
|
|
|
21:00
|
SKAF Khemis Melina
RC Arba
|
|
|
|
21:00
|
NA Hussein Dey
RC Kouba
|
|
|
|
21:00
|
IB Khemis El Khechna
HB Chelghoum Laid
|
|
|
|
21:00
|
ESM Kolea
ASM Oran
|
|
|
|
18:00
|
Sundby BK (w)
Solrod (w)
|
|
|
|
00:30
|
Mons Calpe SC
Europa Point
|
|
|
|
11:00
|
Sony Sendai
Briobecca Urayasu
|
|
|
|
22:00
|
Al-Shabab(KSA)
Al Raed
|
|
|
|
22:00
|
Al-Tai
Al Khaleej Club
|
|
|
|
01:00
|
Al-Nasr(KSA)
Al Wehda Mecca
|
|
|
|
|
Beirut FC (nữ)
No Limits (nữ)
|
|
|
|
19:00
|
Skive IK
Fremad Amager
|
|
|
|
|
Southern District
Wofoo Tai Po
|
|
|
|
17:00
|
Eastern A.A Football Team
Hong Kong FC
|
|
|
|
18:00
|
AIK Solna (w)
IFK Norrkoping DFK (w)
|
|
|
|
20:00
|
Hammarby (w)
Djurgardens (w)
|
|
|
|
20:00
|
Trelleborgs FF (w)
Vaxjo (w)
|
|
|
|
16:30
|
Elva
Tallinna FC Ararat TTU
|
|
|
|
16:30
|
Viimsi MRJK
Tabasalu Charma
|
|
|
|
22:59
|
Flora Tallinn II
JK Welco Elekter
|
|
|
|
18:00
|
Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
|
|
|
18:00
|
Hannover 96 Am
SSV Jeddeloh
|
|
|
|
18:00
|
Phonix Lubeck
SV Drochtersen/Assel
|
|
|
|
18:30
|
ETSV Weiche Flensburg
SC Spelle-Venhaus
|
|
|
|
19:00
|
Bahlinger
TSG Hoffenheim (Youth)
|
|
|
|
19:00
|
Eintracht Bamberg
FC Memmingen
|
|
|
|
19:00
|
Eimsbutteler TV
Oldenburg
|
|
|
|
19:00
|
Wuppertaler
Rot-Weiss Ahlen
|
|
|
|
19:00
|
Freiberg
TSV Steinbach
|
|
|
|
19:00
|
Wacker Burghausen
DJK TEUTONIA SCHALKE
|
|
|
|
19:00
|
Monchengladbach AM.
Fortuna Koln
|
|
|
|
19:00
|
Greuther Furth (Youth)
FC Augsburg II
|
|
|
|
19:00
|
Duren
Bocholt FC
|
|
|
|
19:00
|
Kickers Offenbach
Hessen Kassel
|
|
|
|
19:00
|
Nurnberg (Youth)
Schweinfurt 05 FC
|
|
|
|
19:00
|
Koln (Youth)
Rot-Weiss Oberhausen
|
|
|
|
19:00
|
TSV Schott Mainz
SG Barockstadt
|
|
|
|
19:00
|
SpVgg Ansbach
TSV Aubstadt
|
|
|
|
19:00
|
TuS Koblenz
TSG Balingen
|
|
|
|
19:00
|
Schalke 04 (Youth)
Fortuna Dusseldorf (Youth)
|
|
|
|
19:00
|
Wegberg-Beeck
SV Lippstadt
|
|
|
|
19:00
|
Wiedenbruck
Alemannia Aachen
|
|
|
|
19:00
|
Havelse
Eintracht Norderstedt
|
|
|
|
20:00
|
FC Kilia Kiel
FC Teutonia 05
|
|
|
|
21:00
|
Berliner FC Dynamo
Energie Cottbus
|
|
|
|
22:00
|
Rheindorf Altach
Wolfsberger AC
|
|
|
|
22:00
|
FC Blau Weiss Linz
WSG Wattens
|
|
|
|
22:00
|
Academy Pandev
Bregalnica Stip
|
|
|
|
22:00
|
Rabotnicki Skopje
FK Tikves Kavadarci
|
|
|
|
22:00
|
FK Shkupi
FK Shkendija 79
|
|
|
|
22:00
|
FC Struga Trim Lum
FK Rinija Gostivar
|
|
|
|
22:00
|
FC Vardar Skopje
FK Makedonija Gjorce Petrov
|
|
|
|
22:00
|
Voska Sport
Sileks
|
|
|
|
22:00
|
Sheriff Tiraspol
FC Milsami
|
|
|
|
18:30
|
KAA Gent Ladies (w)
Club Brugge (w)
|
|
|
|
18:30
|
Oud Heverlee Leuven (w)
Anderlecht (w)
|
|
|
|
00:00
|
Standard Liege (w)
Racing Genk (w)
|
|
|
|
00:00
|
KV Mechelen (w)
Zulte Waregem VV (w)
|
|
|
|
01:45
|
Oxford United
Peterborough United
|
|
|
|
01:00
|
Los Chankas
Cusco FC
|
|
|
|
03:30
|
Carlos Manucci
Deportivo Garcilaso
|
|
|
|
03:30
|
Comerciantes Unidos
Deportivo Union Comercio
|
|
|
|
22:00
|
Oud Heverlee Leuven II (w)
Famkes Merkem (w)
|
|
|
|
22:00
|
Anderlecht II (w)
Gent B (w)
|
|
|
|
|
FC Melbourne Srbija
Beaumaris
|
|
|
|
|
Yanbian Longding
Heilongjiang Lava Spring
|
|
|
|
|
Dalian Chaoyue
Guangzhou Evergrande
|
|
|
|
|
Foshan Nanshi
Wuxi Wugou
|
|
|
|
18:30
|
Chongqing Tonglianglong
Suzhou Dongwu
|
|
|
|
18:30
|
Qingdao Red Lions
Yunnan Yukun
|
|
|
|
19:00
|
Grorud
Eidsvold Turn
|
|
|
|
19:00
|
Kjelsas
Follo
|
|
|
|
19:00
|
Vard Haugesund
Notodden FK
|
|
|
|
20:00
|
Skeid Oslo
Ullensaker/Kisa IL
|
|
|
|
20:00
|
Lysekloster
Kvik Halden
|
|
|
|
20:00
|
Orn-Horten
Hodd
|
|
|
|
01:30
|
Stjordals Blink
Tromsdalen
|
|
|
|
01:00
|
Santo Andre
CA Patrocinense
|
|
|
|
01:00
|
EC Jacuipense
CS Sergipe
|
|
|
|
01:00
|
Real FC
Ipora EC
|
|
|
|
01:30
|
Real Noroeste
Portuguesa RJ
|
|
|
|
02:00
|
Altos/PI
Moto Club Sao Luis MA
|
|
|
|
02:00
|
Maranhao
River PI
|
|
|
|
02:00
|
Nova Iguacu
Serra
|
|
|
|
03:00
|
ASA AL
Petrolina PE
|
|
|
|
03:00
|
Ipatinga
Itabuna BA
|
|
|
|
03:00
|
Pouso Alegre
Esporte Clube Sao Jose SP
|
|
|
|
03:00
|
Tocantinopolis
Cameta EC
|
|
|
|
03:30
|
Sao Raimundo/RR
Manauara
|
|
|
|
04:00
|
Ah so Santa SP
Gremio Metropolitano Maringa
|
|
|
|
05:00
|
Rio Branco AC
Princesa AM
|
|
|
|
05:00
|
Uniao Rondonopolis MT
Capital TO
|
|
|
|
08:00
|
CD FAS
Aguila
|
|
|
|
08:00
|
Municipal Limeno
Alianza San Salvador
|
|
|
|
17:00
|
SJK Akatemia B
OPS-jp
|
|
|
|
20:00
|
EPS Espoo
Atlantis
|
|
|
|
20:00
|
KPV
PK Keski Uusimaa
|
|
|
|
20:00
|
RoPS Rovaniemi
Klubi 04 Helsinki
|
|
|
|
20:00
|
VIFK
Jyvaskyla JK
|
|
|
|
20:00
|
P-Iirot
Tampere United
|
|
|
|
20:00
|
HJS Akatemia
FC Ilves-Kissat
|
|
|
|
20:00
|
Poxyt
EBK
|
|
|
|
21:00
|
NJS
Mypa
|
|
|
|
21:00
|
Futura Porvoo
GrIFK Kauniainen
|
|
|
|
22:00
|
OTP
JPS
|
|
|
|
22:00
|
Lahden Reipas
JaPS B
|
|
|
|
22:59
|
Sacavenense U19
Alcochetense U19
|
|
|
|
20:00
|
SP La Fiorita
Murata
|
|
|
|
22:30
|
SP Cosmos
Tre Penne
|
|
|
|
17:00
|
KS Wieczysta Krakow
Wisloka Debica
|
|
|
|
18:00
|
Podhale Nowy Targ
Unia Tarnow
|
|
|
|
19:00
|
GKP Gorzow
Odra Bytom Odrzanski
|
|
|
|
20:00
|
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Lowicz
|
|
|
|
20:30
|
Wislanie Jaskowice
Chelmianka Chelm
|
|
|
|
21:00
|
Elana Torun
Flota Swinoujscie
|
|
|
|
21:00
|
Czarni Polaniec
Podlasie Biala Podlaska
|
|
|
|
21:00
|
Wikielec
Jagiellonia Bialystok II
|
|
|
|
22:00
|
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Gwarek Tarnowskie Gory
|
|
|
|
22:00
|
Lechia Zielona Gora
Warta Gorzów Wielkopolski
|
|
|
|
22:00
|
Sokol Kleczew
Unia Solec Kujawski
|
|
|
|
|
SK Ujezd Praha 4
Spolana Neratovice
|
|
|
|
|
MFK Chrudim B
Hlinsko
|
|
|
|
|
Havlickuv Brod
SK Zdirec Nad Doubravou
|
|
|
|
|
SK Hrebec
SK Slany
|
|
|
|
|
Komarov
SK Otava Katovice
|
|
|
|
20:00
|
Dynamo Ceske Budejovice
Bohemians 1905
|
|
|
|
20:00
|
Baumit Jablonec
MFK Karvina
|
|
|
|
20:00
|
Pardubice
Tescoma Zlin
|
|
|
|
22:59
|
Slavia Praha
Banik Ostrava
|
|
|
|
23:30
|
Deportes Temuco
Deportes Santa Cruz
|
|
|
|
02:00
|
Santiago Morning
Santiago Wanderers
|
|
|
|
04:30
|
Universidad de Concepcion
Union San Felipe
|
|
|
|
21:00
|
Sandnes Ulf
Moss
|
|
|
|
21:00
|
Stabaek
Kongsvinger
|
|
|
|
21:00
|
Start Kristiansand
Ranheim IL
|
|
|
|
21:00
|
Valerenga
Bryne
|
|
|
|
21:00
|
Egersunds IK
Lyn Oslo
|
|
|
|
21:00
|
Levanger FK
Sogndal
|
|
|
|
21:00
|
Mjondalen IF
Aalesund FK
|
|
|
|
21:00
|
Raufoss
Asane Fotball
|
|
|
|
21:30
|
Interclube Luanda
Petro Atletico de Luanda
|
|
|
|
22:00
|
Kabuscorp do Palanca
CD Sao Salvador
|
|
|
|
17:00
|
PFC Oleksandria
Rukh Vynnyky
|
|
|
|
19:30
|
Obolon Kiev
LNZ Lebedyn
|
|
|
|
22:00
|
Metalist 1925 Kharkiv
FC Vorskla Poltava
|
|
|
|
19:00
|
Bergheim/Hof (w)
Vorderland (w)
|
|
|
|
19:00
|
Dukla Prague
FK Graffin Vlasim
|
|
|
|
22:00
|
Slavia Kromeriz
Sparta Praha B
|
|
|
|
22:00
|
Lisen
SK Prostejov
|
|
|
|
17:00
|
Ferencvarosi U19
Debrecin VSC U19
|
|
|
|
17:00
|
III.Keruleti TVE U19
Gyori ETO U19
|
|
|
|
17:30
|
Fyllingsdalen
IF Floya
|
|
|
|
18:00
|
Nardo FK
Lillestrom B
|
|
|
|
19:00
|
Vindbjart
Pors Grenland
|
|
|
|
20:00
|
Byasen Toppfot
SK Trygg Lade
|
|
|
|
20:00
|
Mandalskameratene
Vidar
|
|
|
|
20:00
|
Melhus
Orkla
|
|
|
|
20:00
|
Tiller
Surnadal
|
|
|
|
00:00
|
Lokomotiv Oslo
Bjorkelangen
|
|
|
|
16:30
|
SV Kirchanschoring
FC Deisenhofen
|
|
|
|
18:00
|
Gonsenheim
FC Karbach
|
|
|
|
19:00
|
TuRa Bremen
Blumenthaler SV
|
|
|
|
19:00
|
SC Vahr Blockdiek
ESC Geestemunde
|
|
|
|
19:00
|
SV Heimstetten
TSV Landsberg
|
|
|
|
19:00
|
FK Pirmasens
VfR Wormatia Worms
|
|
|
|
19:00
|
FV Ravensburg
SV Oberachern
|
|
|
|
19:30
|
FC Ismaning
Türkspor Augsburg
|
|
|
|
20:00
|
Eilvese
TuS Bersenbruck
|
|
|
|
20:00
|
Arminia Ludwigshafen
Cosmos Koblenz
|
|
|
|
20:30
|
TSG Pfeddersheim
Wadegesi Heim
|
|
|
|
00:30
|
Dessel Sport
Olympic Charleroi
|
|
|
|
01:00
|
Union Royale Namur
Gent B
|
|
|
|
01:00
|
LaLouviere
Royal Knokke
|
|
|
|
01:00
|
Sint-Eloois-Winkel
Tienen
|
|
|
|
01:00
|
Royal Cappellen FC
Excelsior Virton
|
|
|
|
01:00
|
Hoogstraten VV
KSK Heist
|
|
|
|
01:00
|
Leuven B
Antwerp B
|
|
|
|
01:00
|
SC Lokeren-Temse
URS Lixhe-Lanaye
|
|
|
|
19:00
|
Aasane (w)
Valerenga (w)
|
|
|
|
19:00
|
Lyn (w)
Stabaek (w)
|
|
|
|
19:00
|
Roa (w)
Arna Bjornar (w)
|
|
|
|
21:45
|
LSK Kvinner (w)
Kolbotn (w)
|
|
|
|
02:00
|
New England Revolution B
Chicago flame B
|
|
|
|
03:00
|
Cincinnati II
Crown Legacy FC
|
|
|
|
04:00
|
Chattanooga
Orlando City B
|
|
|
|
17:00
|
Atletico de Madrid (w)
UD Granadilla Tenerife Sur (w)
|
|
|
|
21:00
|
Colegio Aleman Valencia (w)
Eibar (w)
|
|
|
|
22:59
|
Athletic Club Bibao (w)
Villarreal (w)
|
|
|
|
01:30
|
Granada CF(w)
Barcelona (w)
|
|
|
|
18:00
|
Mezokovesd Zsory
ZalaegerzsegTE
|
|
|
|
20:30
|
Videoton Puskas Akademia
Varda SE
|
|
|
|
00:15
|
Ujpesti
Diosgyor VTK
|
|
|
|
18:00
|
Sandvikens IF
IK Brage
|
|
|
|
18:00
|
IK Oddevold
GIF Sundsvall
|
|
|
|
20:00
|
Utsiktens BK
Skovde AIK
|
|
|
|
20:00
|
Degerfors IF
Landskrona BoIS
|
|
|
|
20:00
|
Osters IF
Gefle IF
|
|
|
|
|
FK Teplice (nữ)
Dukla Prague (w)
|
|
|
|
17:00
|
Bayer Leverkusen (w)
Bayern Munchen (w)
|
|
|
|
19:00
|
Hoffenheim (w)
Eintracht Frankfurt (w)
|
|
|
|
20:00
|
Boston River
Miramar Misiones FC
|
|
|
|
01:00
|
Wanderers FC
Club Atletico Progreso
|
|
|
|
|
Dynamo Ceske Budejovice U19
Banik Ostrava U19
|
|
|
|
|
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
|
|
|
16:00
|
Vysocina Jihlava U19
Frydek-Mistek U19
|
|
|
|
16:00
|
Sigma Olomouc U19
Slovacko U19
|
|
|
|
16:00
|
Tescoma Zlin U19
MFK Karvina U19
|
|
|
|
21:00
|
Mohun Bagan(Ind)
Mumbai City
|
|
|
|
21:00
|
Maccabi Netanya
Hapoel Tel Aviv
|
|
|
|
22:00
|
Hapoel Haifa
Hapoel Beer Sheva
|
|
|
|
00:00
|
Maccabi Bnei Raina
Maccabi Haifa
|
|
|
|
00:00
|
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Jerusalem
|
|
|
|
23:30
|
Defensores Unidos
San Telmo
|
|
|
|
00:00
|
Atletico Atlanta
Chaco For Ever
|
|
|
|
01:30
|
Estudiantes de Caseros
Patronato Parana
|
|
|
|
01:30
|
Almirante Brown
Defensores de Belgrano
|
|
|
|
01:30
|
Arsenal de Sarandi
Agropecuario de Carlos Casares
|
|
|
|
01:30
|
Deportivo Madryn
Atletico Rafaela
|
|
|
|
01:30
|
Gimnasia Mendoza
Deportivo Maipu
|
|
|
|
01:30
|
CA San Miguel
Club Atletico Guemes
|
|
|
|
02:00
|
San Martin San Juan
Guillermo Brown
|
|
|
|
02:00
|
Atletico Mitre de Santiago del Estero
Deportivo Moron
|
|
|
|
03:35
|
Aldosivi Mar del Plata
Temperley
|
|
|
|
05:40
|
San Martin Tucuman
All Boys
|
|
|
|
20:00
|
FC Noah
Alashkert
|
|
|
|
06:30
|
Tacuary
Sportivo Trinidense
|
|
|
|
18:00
|
IF Lyseng
SfB Oure
|
|
|
|
18:00
|
Vanlose
Young Boys FD
|
|
|
|
18:30
|
VSK Arhus
BK Frem
|
|
|
|
19:00
|
Naesby
Rishoj
|
|
|
|
|
TJ Tatran Bohunice
Trinec
|
|
|
|
|
Slovan Rosice
MFK Karvina B
|
|
|
|
|
SK Motorlet Praha
Sokol Hostoun
|
|
|
|
|
FK Prepere
Usti nad Labem
|
|
|
|
|
Teplice B
Zivanice
|
|
|
|
|
Blansko
Uhersky Brod
|
|
|
|
19:30
|
Preddie J
Povltava FA
|
|
|
|
21:30
|
TJ Start Brno
Frydlant
|
|
|
|
22:00
|
Ceska Lipa
Most Mus
|
|
|
|
22:00
|
Slovan Velvary
Pardubice B
|
|
|
|
22:59
|
Karlovy Vary Dvory
FK Kraluv Dvur
|
|
|
|
00:00
|
Hranice KUNZ
Banik Ostrava B
|
|
|
|
20:00
|
Al futowa
Teshrin SC
|
|
|
|
|
FC Irp Cesky Tesin
Dolni Benesov
|
|
|
|
|
SK Mirovice
FC Semice
|
|
|
|
|
Tj Oldrichov
FK Nestemice
|
|
|
|
22:59
|
Al-Ahli(BHR)
Al-Hadd
|
|
|
|
22:59
|
Busaiteen
Al-Najma
|
|
|
|
22:59
|
Manama Club
Al-Muharraq
|
|
|
|
|
Heidelberg United
Manningham United Blues
|
|
|
|
|
Port Melbourne
Dandenong City SC
|
|
|
|
18:30
|
Khimki
Sokol
|
|
|
|
19:00
|
Chernomorets Novorossiysk
Torpedo moskva
|
|
|
|
21:00
|
Alania Vladikavkaz
Shinnik Yaroslavl
|
|
|
|
21:30
|
Neftekhimik Nizhnekamsk
Yenisey Krasnoyarsk
|
|
|
|
22:59
|
FK Makhachkala
Volgar-Gazprom Astrachan
|
|
|
|
23:30
|
Rodina Moskva
Arsenal Tula
|
|
|
|
12:00
|
Ipswich knights SC
Pine Hills
|
|
|
|
18:30
|
FC Nomme United
FC Kuressaare
|
|
|
|
21:00
|
Trans Narva
Vaprus Parnu
|
|
|
|
22:59
|
Flora Paide
JK Tallinna Kalev
|
|
|
|
17:00
|
Bangladesh Police Club
Rahmatganj MFS
|
|
|
|
17:00
|
Fortis Limited
Sheikh Russel KC
|
|
|
|
18:45
|
Bashundhara Kings
Abahani Limited
|
|
|
|
21:00
|
Hafnarfjordur
Vestri
|
|
|
|
21:00
|
Bonnyrigg Rose
Forfar Athletic
|
|
|
|
21:00
|
East Fife
Spartans
|
|
|
|
21:00
|
Elgin City
Clyde
|
|
|
|
21:00
|
Peterhead
Dumbarton
|
|
|
|
21:00
|
Stranraer
Stenhousemuir
|
|
|
|
21:00
|
Gulf Heroes FC
Al Oruba (UAE)
|
|
|
|
21:00
|
Masfut
Ahli Al-Fujirah
|
|
|
|
21:10
|
Al-Dhafra
Al Taawon
|
|
|
|
20:30
|
FK Andijon
Sogdiana Jizak
|
|
|
|
08:00
|
Sporting San Jose
Alajuelense
|
|
|
|
08:00
|
Perez Zeledon
Herediano
|
|
|
|
18:00
|
Reading U21
Middlesbrough U21
|
|
|
|
03:00
|
Confianca SE
Tombense
|
|
|
|
05:30
|
Floresta CE
Ferroviaria SP
|
|
|
|
20:00
|
Pharco
Ismaily
|
|
|
|
22:59
|
EL Ahly
El Gounah
|
|
|
|
22:59
|
El Daklyeh
Ceramica Cleopatra FC
|
|
|
|
|
Taian Tiankuang
Bei Li Gong
|
|
|
|
|
Guangxi Lanhang
Jiangxi Dark Horse Junior
|
|
|
|
|
Quanzhou Yassin
Shanghai Port B
|
|
|
|
|
Shenzhen Youth
Guangxi Hengchen
|
|
|
|
17:00
|
Hainan Star
Hunan Billows
|
|
|
|
18:30
|
Excelsior Maassluis
AFC
|
|
|
|
19:30
|
ACV Assen
Koninklijke HFC
|
|
|
|
19:30
|
HHC Hardenberg
Rijnsburgse Boys
|
|
|
|
19:30
|
Katwijk
Jong Sparta Rotterdam (Youth)
|
|
|
|
19:30
|
Lyss
Scheveningen
|
|
|
|
19:30
|
Noordwijk
ADO '20
|
|
|
|
19:30
|
Spakenburg
Quick Boys
|
|
|
|
20:00
|
Kozakken Boys
GVVV Veenendaal
|
|
|
|
20:30
|
Almere City Youth
De Treffers
|
|
|
|
22:00
|
erro Carril Oeste (W)
Newells Old Boys (nữ)
|
|
|
|
01:00
|
Rosario Central (w)
UAI Urquiza (w)
|
|
|
|
18:30
|
Zvi Jerzy Da
FK Igman Konjic
|
|
|
|
21:00
|
FK Sloga Doboj
Sarajevo
|
|
|
|
01:45
|
Borac Banja Luka
GOSK Gabela
|
|
|
|
17:30
|
Hirnyk-Sport
Khust City
|
|
|
|
19:00
|
Dinaz Vyshgorod
Nyva Ternopil
|
|
|
|
19:00
|
FK Nyva Buzova
FC Inhulets Petrove
|
|
|
|
|
Valentine
Broadmeadow Magic
|
|
|
|
11:30
|
Weston Workers FC
Lake Macquarie
|
|
|
|
21:00
|
Fleury 91 (w)
Paris Saint Germain (w)
|
|
|
|
21:00
|
Cove Rangers
Edinburgh City
|
|
|
|
21:00
|
Falkirk
Alloa Athletic
|
|
|
|
21:00
|
Hamilton Academical
Kelty Hearts
|
|
|
|
21:00
|
Montrose
Queen of South
|
|
|
|
21:00
|
Stirling Albion
Annan Athletic
|
|
|
|
17:00
|
Clube Albergaria (w)
SCU Torreense (w)
|
|
|
|
22:00
|
Braga (w)
SF Damaiense (w)
|
|
|
|